Telefon:
608 111 111
608 777 777
Fax:

271 761 545

Adresa:
AutoBB Benešov Benešov, 25601
Křížikova 1427

>Ukázat na mapě<

Otvírací doba:
Po - Pá: 9 - 18
So: 9 - 14

PRODEJ | VÝKUP | LEASING/ÚVĚR | GARANCE PŮVODU | AKTUÁLNÍ NABÍDKA AUT  

Garance původu

Plně zaručujeme původ vozidla a záruku na veškeré právní vady. Ke každému u nás zakoupenému vozu dostává zákazník Certifikát garance původu vozidla. Nemusíte mít tedy vůbec žádné obavy, že by se kdykoliv v budoucnosti mohly vyskytnout skutečnosti, které by vedly k zabavení vozu Policií, exekučními orgány či že by mohly být uplatňovány na vozidlo nároky třetích osob...

Všechny vozy prověřujeme v databázi odcizených vozidel v ČR i v Evropě. Vozy nejsou zatíženy zástavním právem, leasingem, půjčkou a neváznou na nich žádné finanční závazky třetích osob.

Garantujeme, že žádné identifikační znaky na voze nebyly jakkoliv pozměněny neoprávněným zásahem v rozporu s platnými zákony ČR.

Naše společnost vlastní všechny prodávané vozy a garantuje navrácení peněz v plné výši v případě zjištěných právních vad.

Naši profesionální pracovníci výkupu jsou speciálně školeni na odhalování pozměněných identifikačních znaků na vozidle a denně se setkávají s vozy, které naše společnost musí odmítnout. Pokud má vozidlo ať už úmyslně nebo při opravě po havárii identifikační znaky pozměněné, nevykoupíme jej. Takové vozy tedy u nás v žádném případě nenajdete.

Odmítáme přes 50% vozidel, nabízených k výkupu z důvodu již výše popsaných pozměnění identifikátorů, nesrovnalostí v technických průkazech, špatného technického stavu a v neposlední řadě také kvůli nejrozšířenějšímu podvodu, kdy je nám nabízeno vozidlo zatížené leasingem.