Telefon:
608 111 111
608 777 777
Fax:

271 761 545

Adresa:
AutoBB Benešov Benešov, 25601
Křížikova 1427

>Ukázat na mapě<

Otvírací doba:
Po - Pá: 9 - 18
So: 9 - 14

PRODEJ | VÝKUP | LEASING/ÚVĚR | GARANCE PŮVODU | AKTUÁLNÍ NABÍDKA AUT  

Leasing/úvěr/zpětný leasing

Vyřízení leasingu nebo úvěru

Využijte možnost rychlého vyřízení leasingu nebo úvěru, který Vám zprostředkujeme od společností

Budete-li mít potřebné doklady, trvá u nás vyřízení cca 1 hodinu. Doba splácení 1 – 6 let, akontace od 0% s možností ukončení leasingové smlouvy kdykoliv, tj. i před řádným ukončením leasingové smlouvy. U vozidel, kde financovaná částka je menší než 100.000 Kč nemusí být uzavřeno havarijní pojištění.

Zpětný leasing

Jestliže potřebujete hotovost, můžete si u nás sjednat i zpětný leasing. Váš vlastní vůz si pořídíte na splátky, a získáte tak hotovost, kterou momentálně potřebujete. Vozidlo splácíte, ale můžete ho dále používat a jste jeho majitelem.

Leasing nebo raději úvěr?

V kanceláři Vám naše pracovnice pomohou vybrat takový model financování, který bude co nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům. Ve stručnosti se dá říci, že LEASING je pro Vás výhodný jen v případě, že jste plátcem DPH a kupujete užitkový automobil, na kterém je možný odpočet DPH. Ve všech ostatních případech Vám výhodněji vyjde ÚVĚR. Tato finanční služba totiž není zatížena 19% sazbou DPH. Pro podnikatele je ještě důležitá doplňující informace, že do účetnictví lze zahrnout nejen leasing, ale i úvěr.

Podrobnější popis podmínek a dokladů pro uzavření leasingu nebo úvěru naleznete v souvisejícím článku v hlavní stránce.